با توجه به تنوع محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت های مختلف در سطح کشور ، قبل از خرید سامانه به نکات زیر توجه فرمایید :

برخی از شرکت ها شماره اختصاصی را بصورت سالیانه به مشترک اجاره می دهند و در صورت عدم پرداخت وجه شماره در سالهای بعد ، پنل و شماره اختصاصی و در بعضی مواقع باقیمانده اعتبار مشترک بلوکه خواهد شد.

در نصر پیام شما فقط یکبار و برای همیشه وجه شماره اختصاصی را پرداخت می نمایید


در سیاست فروش بعضی از شرکت ها هزینه های پنهانی وجود دارد که در زمان خرید به مشتری اعلام نمی گردد. (به عنوان مثال : هزینه پشتیبانی ، هزینه ارتقاء و ... )

در نصر پیام هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد


شماری از شرکت ها پنل SMS خود را با هزینه اولیه کم واگذار می نمایند و بجای آن تعرفه ارسال بالایی را برای مشترک در نظر می گیرند که این امر با توجه به نیاز دائم مشترک به شارژ اعتبار و ارسال SMS کاملا به ضرر وی می باشد.

در نصر پیام قیمت پنل مطابق با امکانات آن می باشد و مشتری می تواند بر اساس نیاز خود امکانات پنل و به طبع آن هزینه آن را مشخص نماید. همچنین تعرفه ارسال مطابق با تعرفه اپراتور مخابرات بوده و در برخی موارد با توجه به حجم بالای خرید و سرمایه گذاری شرکت حتی کمتر از آن می باشد.


تعدادی از شرکت ها بابت دریافت SMS هزینه دریافت می نمایند. (معمولا 20 ریال)

در پنل نصر پیام دریافت SMS رایگان می باشد.

 

در راستای جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس های با کیفیت کلیه پنل هاارسال پیامک به همراه 7 روز گارانتی بازگشت وجه ارائه می شود.

بازگشت وجه 7 روز پس از خرید و فعال سازی سرویس ، طی درخواست مشتری با اعلام شماره کارت شتاب و  ظرف مدت حداکثر سه روز کاری به انجام خواهد رسید.

شایان ذکر است :
* هزینه پیامک های ارسالی بازگشت داده نمی شود.
* هزینه شماره های اختصاصی بازگشت داده نمی شود.