بسمه تعالی

با سلام، تبریک باد بر شما قلب جدید پیامک های شما، یعنی نسخه پیشرفته ی سامانه پیام کوتاه نصر پیام.

ما و همکارانمان بنا بر تعهدات خود، مبنی بر به روز رسانی هفتگی و ماهانه ی سامانه برای رفاه بیشتر همه ی کاربران عضو خانواده نصر پیام خصوصاً ارزشی ها از ماه قبل به تلاش افتادیم تا با توجه به افزایش شمار کاربران در مدت محدود و احتمال عدم برآورده شدن نیازهای شایسته آنان در آینده، سیستم جدید را طراحی گردانیم، لذا تلاش بی وقفه ای از جانب همکاران ما و خصوصاً مدیریت محترم نصر پیام آغاز گردید تا هر چه سریعتر سامانه جدید رونمایی گردد، لیک به دلیل سنگین بودن و همچنین به جهت اطمینان یافتن از عدم بروز کوچکترین مشکلی در سامانه جدید، برای این امر زمان بیشتری صرف شد تا اکنون پنلی مهیا گردد برای حرفه ای ها و شایسته تمامی کاربران خصوصاً ارزشی ها.

گرچه هزینه  پنل جدید نسبت به پنل قبلی سنگین تر می باشد، اما تلاش ما بر این بود تا اختلاف هزینه ی دریافتی از کابران نسبت به سامانه قبل به حداقل برسد، خصوصاً برای سازمان ها و گروه ها ی فرهنگی و مذهبی که اقدام به نشر ارزش های ناب اسلامی و جهاد عقلانی می نمایند، امید است شما از پنل جدید خود لذت ببرید و ما نیز در این جهاد فرهنگی سهم کوچکی داشته باشیم.

توجه ! (حتماً مطالعه فرمایید)

 1- نظر به پیش بینی گروه نصر پیام،در ظرف چند روز سامانه قبلی به سرعت از کاربران تخلیه خواهد شد و متعاقبا به مرور زمان فرسوده و از چرخه پشتیبانی و همچنین بروز رسانی و یا رفع مشکلات خارج می گردد لذا توصیه اکید ما به کاربران محترم این است که نسبت به امر انتقال جدی باشند.

2- همچنین شرکت اقدام به برگزاری طرح ویژه و محدودی به نام "طرح زلزال" نموده است که در آن به کاربران طرح هلو و انار و کاربرانی که حداقل 7000 پیامک ارسال نموده اند یک خط اختصاصی 10 رقمی اهدا و با خط قبلی آنان تعویض می گردد.

بدیهی است که اهدای این خطوط با توجه به هزینه و درخواست بالای آن از لحاظ زمانی محدود و نامشخص خواهد بود و تنها در پنل جدید قابل عرضه است بنابراین به کانون های ارزشی که به صورت اختیاری امکان شرکت در این طرح را دارند توصیه اکید می کنیم اگر مایل به شرکت در این طرح می باشند فورا اقدام نمایند در غیر اینصورت و بعد از اتمام طرح جداً از مساعدت در این زمینه معذوریم.

3- در صورتی که در زمینه انتقال لیست دفترچه تلفن خود از پنل قبلی به پنل جدید مشکلی داشتید از طریق تیکت به ما اطلاع دهید تا خود نسبت به انجام آن اقدام نماییم.

انتقال به پنل جدید آغاز گردیده است و شما هم اکنون برای ثبت نام فرصت دارید

هزینه پنل جدید برای کاربران فعلی طرح هلو (ارزشی-رایگان) با 80 درصد تخفیف 15 هزار تومان می باشد

 

مزایای نسخه جدید :

 مزایای چشمگیری را به عنوان هدیه به پنل جدید اضافه نمو دیم تا بیشتر از پنل جدید خود لذت ببرید، که برخی از آنها بدین شرح است:

 1. طرح محدود و ویژه ی زلزال

الف) تعویض خط اختصاصی 13 یا 14 رقمی ارزشی ها (طرح هلو_رایگان) همزمان با انتقال به پنل جدید با خط اختصاصی 10 رقمی اهدایی نصر پیام

ب) در صورتی که فاقد خط اختصاصی می باشید و در پنل قبلی تاکنون حداقل 7000 ارسال داشته اید یک خط اختصاصی 10 رقمی رایگان به شما اهدا می گردد.

2. کاهش تعرفه علی رغم افزایش امکانات پیشرفته ی سامانه تا 93 ریال

3- قرار دادن راهنمای نوشتاری و همچنین تصویری برای همه ی بخش های سامانه برای رفاه بیشتر کابران مبتدی

4. خودتان قضاوت کنید! ، با نام کاربری و رمز عبور nasrnew وارد سامانه جدید شوید.

 

آروزی قلبی ما، رفاه بیشتر شما/ موفق و پیروز باشید

گروه ارتباطات پیامکی نصر پیام